Business den Ukrajiny na MSV 2023

vlajka-ukrajina

Business den Ukrajiny na MSV 2022

Tradičně druhý den Mezinárodního strojírenského veletrhu, tentokrát 11. října
2023, jsme v sále Morava brněnského výstaviště, realizovali konferenci pod názvem
„Business den Ukrajiny“.

Naše letošní konference byla zařazena do třídenního bloku informací o
možnostech podnikání a obchodování na Ukrajině v současnosti a po skončení války.
V úvodní části setkání vystoupil chargé d¨affaires Velvyslanectví Ukrajiny v ČR pan
Vitalii Usatyi a vrchní ředitel sekce EU a zahraničního obchodu MPO ČR pan David
Müller. Na konferenci jsme, jako obvykle, nabídli zástupcům českých firem konkrétní
informace – které prezentovali představitelé tří ukrajinských regionů –
Dněpropetrovského, Rovenského a Ternopolského. Vystoupení dalších –
představitelů ČEB a.s., EGAP a.s., PRK Partners advokátní kanceláře i Czech Trade
a společnosti „AV LIHT“ – byla zaměřena na informace, jež by měly českým
investorům a exportérům na Ukrajinu odpovědět na otázky, které jsou spojeny s jejich
současnými i budoucími aktivitami.

Prezentace z konference naleznete níže v přílohách.

Konference se zúčastnila téměř stovka českých účastníků, doplněná o více
než dvacítkou představitelů ukrajinských firem z šesti oblastí. „Třešničkou na dortu“
byl podpis memoranda o spolupráci mezi Obchodně průmyslovou komorou
Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny a Brněnskou regionální hospodářskou komorou, za
účasti vládního zmocněnce pro obnovu Ukrajiny pana Tomáše Kopečného.

Všichni zúčastnění na Business dni Ukrajiny vyjadřovali naději na to, že se po
roce setkáme v lepší situaci!

PREZENTACE

Ternopilská oblast - prezentace »

Rivenská oblast - prezentace »

PRK Partners prezentace »

EGAP prezentace »

ČEB prezentace »

CzechTrade prezentace »

Pokud kliknete na „Přijmout vše“, poskytnete tím souhlas k jejich ukládání na vašem zařízení, což pomáhá s navigací na stránce, s analýzou využití dat a s našimi marketingovými snahami.
Více informací