Vážení přátelé,

dovoluji si Vám nabídnout možnost připojit se k malé delegaci Senátu Parlamentu České republiky, která ve dnech 1. – 9. června 2011 navštíví Uzbekistán a Tádžikistán. Cesta bude linkou ČSA Praha – Taškent s následným přejezdem z Taškentu do Dušanbe a zpět.

Jedná se o delegaci senátního Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (předseda výboru senátor Hajda + 2). Delegaci povede 1.místopředseda Senátu P ČR pan Přemysl Sobotka.

Na základě jednání, které jsme s oběma činiteli uskutečnili, se nabízí různé varianty – včetně využití návštěvy „pouze“ v Uzbekistánu a samostatného návratu domů jinou linkou již v sobotu nebo v neděli.

Pokud by bylo zájemců více, je sekretariát Komory SNS připraven zorganizovat misi do Uzbekistánu, včetně doprovodu a podnikatelské konference , spojené s kontaktními jednáními s potenciálními partnery v Taškentu. Na této konferenci nám již senátní delegace přislíbila účast v plné sestavě.

Prosím všechny zainteresované o co nejrychlejší předběžné potvrzení zájmu, abychom mohli tuto akci zařadit do našeho, už tak docela plného programu.

Vaše vyjádření očekáváme do 8. dubna 2011.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel
Komora SNS
tel.: +420 266 721 814
fax: +420 266 721 813
masopust@komora.cz