Vážení přátelé,

dovoluji si Vám nabídnout možnost připojit se k malé delegaci Senátu Parlamentu České republiky, která ve dnech 1. – 9. června 2011 navštíví Uzbekistán a Tádžikistán. Cesta bude linkou ČSA Praha – Taškent s následným přejezdem z Taškentu do Dušanbe a zpět.

Jedná se o delegaci senátního Výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu (předseda výboru senátor Hajda + 2). Delegaci povede 1.místopředseda Senátu P ČR pan Přemysl Sobotka.

Na základě jednání, které jsme s oběma činiteli uskutečnili, se nabízí různé varianty – včetně využití návštěvy „pouze“ v Uzbekistánu a samostatného návratu domů jinou linkou již v sobotu nebo v neděli.

Pokud by bylo zájemců více, je sekretariát Komory SNS připraven zorganizovat misi do Uzbekistánu, včetně doprovodu a podnikatelské konference , spojené s kontaktními jednáními s potenciálními partnery v Taškentu. Na této konferenci nám již senátní delegace přislíbila účast v plné sestavě.

Prosím všechny zainteresované o co nejrychlejší předběžné potvrzení zájmu, abychom mohli tuto akci zařadit do našeho, už tak docela plného programu.

Vaše vyjádření očekáváme do 8. dubna 2011.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel