Vážení členové Komory SNS a partneři,

nabízíme možnost účasti v podnikatelské misi, která bude doprovázet ministra průmyslu a obchodu ČR pana Martina Kocourka při jeho návštěvě regionů Ruské federace.
Po dohodě s řadou z Vás a s ruskými partnery byly panu ministrovi doporučeny (pro krátkost času pouze) dva významné subjekty RF - Republika Tatarstán (Kazaň) a Sverdlovská oblast (Jekatěrinburg a N. Tagil).

Cesta se uskuteční vládním speciálem s odletem z Prahy v neděli 17.dubna a návratem ve středu 20.dubna 2011.

V příloze naleznete předběžný program cesty. Prosím zájemce o účast na misi o vyžádání a vyplnění přihlášky i firemního profilu (rusky) na adrese trushko@komora.cz. Uzávěrka je 4. března 2011. S ohledem na specifiku akce a zvláštní podmínky při využití vládního speciálu Vás prosíme o co nejrychlejší reakci.

Těšíme se na setkání s Vámi !!!
S přáním pohodových dnů

Ing. František Masopust, výkonný ředitel