Po dvou letech, kdy nebyl ani strojírenský veletrh, ani naše pravidelné konference v rámci jeho doprovodného programu, se podmínky změnily (něco je lepší, něco je výrazně horší) a při letošním ročníku Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně opět organizujeme Business den Ukrajiny!

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k., spolu s Česko-ukrajinskou obchodní komorou, o.s. (kterou jsme založili již v roce 2009), ve spolupráci s Obchodně průmyslovou komorou Dněpropetrovské oblasti Ukrajiny a za podpory MPO ČR a Veletrhů Brno připravují na 5. října 2022 od 09,30 hodin v sále Morava, pavilon A3 tradiční setkání zástupců českých firem s představiteli Dněpropetrovské oblasti a také českých institucí, jejichž posláním je podpora exportu.

Ještě není vše upřesněno, ale za ukrajinskou stranu máme přislíbenu účast předsedy Oblastní rady Dněpropetrovské oblasti N. Lukašuka, prezidenta OPK Dněpropetrovské oblasti V: Žmurenka, ředitelky Dněpropetrovské investiční agentury V. Zatyšňak a několika poslaná ukrajinského parlamentu. Delegaci by měla doprovázet mise představitelů ukrajinských firem.

Na české straně by se měl zúčastnit ministr průmyslu a obchodu J. Síkela a představitelé EGAP, ČEB, některé z komerčních bank a zástupce advokátní kanceláře PRK Partners s.r.o. s informacemi z teritoria.

Těšíme se na setkání se všemi, které téma podnikaní s ukrajinskými partnery zajímá!!

Přihláška na konferenci ZDE