Komora SNS se podílí na organizaci pracovní konference ´Děláme byznys s Ruskem´, akce typu B2B je výrazně zaměřena na potřeby firemní sféry.

Konference se uskuteční ve středu 16.03.2011 od 9-16h v Clarion Congress Hotel Ostrava.

Projednávanými okruhy problematiky budou:
* Informace o ruském trhu, obchodní zvyklosti a specifika
* Jak investovat / zakládat firmu, právní aspekty
* Daňová politika, celní politika, pracovně-právní vztahy
* Bankovní produkty na podporu exportu vč. zajištění
* Finanční nástroje
* Jakou podporu potřebuje česká firma pro uplatnění v Rusku
* Pohled na téma očima ruského ředitele české firmy

Akce je zaměřena na definování potřeb střední podnikatelské sféry, na transfer informací a o produktech poradenské a bankovní sféry, na výměnu zkušeností z firemní sféry a na navazování nových kontaktů.

Přítomni budou oficiální představitelé velvyslanectví a obchodního zastoupení Ruské federace v České republice. Součástí diskuse bude možnost přímého (diskrétního) kontaktu s odbornými partnery v info-boxech.

Akci organizují Honorární konzulát Ruské federace v Ostravě, Rusko - české vědecké a kulturní fórum a Agentura pro regionální rozvoj Ostrava; spolupracují Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje.

Bližší informace získáte na telefonním čísle +420 596 112 261 a na mailových adresách info@honorarnikonzulat-RF.cz a info@rcvkf.cz.

PROGRAM - viz Příloha

Přihlásit se lze na Registračním formuláři -ZDE

Účastnický poplatek činí 2.000 Kč + DPH.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK JE 15. 3. 2011
Počet účastníků může být limitován kapacitou kongresového sálu.

den-rf-ostrava2011-dosie.pdf