Výstava "Týden Kazachstánského průmyslu" s řadou doprovodných akcí představí průlomové projekty v industriálním rozvoji Republiky Kazachstán a blízkého zahraničí - nové výrobky v oblasti strojírenství, hornictví a hutnictví, chemického průmyslu, lehkého průmyslu, dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu, stavebních materiálů a vodního hospodářství.

Výstava je účinnou platformou pro propagaci pokročilých technologií, výměnu zkušeností a navázání obchodní spolupráce v širokém spektru oblastí.

Významné akce se zúčastní více než 300 firem z různých odvětví. Účastníci představí nejnovější zařízení a technologie pro průmysl, hotové domácí výrobky, ale i perspektivní investiční projekty.

Klíčovou událostí obchodního programu bude X. fórum kazašských výrobců strojů, což bude hlavní příležitost pro dialog s více než tisícovku vedoucích předních kazašských a zahraničních strojírenských podniků, zástupců ústředních vládních agentur, rozvojových institucí, obchodních sdružení a velkých spotřebitelů strojírenských výrobků.

V rámci strojařského fóra je plánováno plenární zasedání za účasti představitelů vlády Republiky Kazachstán, panelové diskuse, uspořádání breakout sessions a kulatých stolů.

Fórum pořádá Ministerstvo průmyslu a rozvoje infrastruktury Republiky Kazachstán a Svaz výrobců strojů Kazachstánu za podpory vlády RK.

Akce budou probíhat v souladu se všemi aktuálními hygienickými a epidemiologickými standardy a v souladu s mezinárodními bezpečnostními protokoly.

V případě zájmu a dotazů se obracejte na:

Aitmurata Akzhunuse, projektového manažera

Kontakty:

Výstavní společnost "Astana-Expo KS"

T.: + 7 (7172) 64 23 23 (ext. 206)
E-mail: kmfastana@yandex.ru


https://astana-expo.com

https://promweek.kz/21.-23. září 2022, Nur-Sultan, Republika Kazachstán, Mangilik El avenue 53/1, EXPO International Exhibition Center