Obrátila se na nás Obchodní komora Republiky Kazachstán „ATAMEKEN“.

Nabízejí vstup malých a středních investorů z České republiky na kazachstánský trh s cílem realizace přímé výrobní kooperace mezi českými a kazachstánskými výrobci.

Požádali jsme naše partnery o konkrétní informace o oblastech činnosti, které jsou pro kazachstánskou stranu zajímavé – to nám bylo přislíbeno.

S ohledem na dosavadní zkušenosti neočekáváme, že by tyto informace byly k dispozici v krátkém čase.

Obracíme se na Vás s dotazem/nabídkou – pokud máte zájem využít akce, připravované kazachstánskou komorou, zašlete prosím co nejdříve specifikaci odvětví Vaší činnosti na adresu masopust@komorasns.cz .

Na základě Vašeho zájmu budeme získávat další informace o potřebách a podmínkách od jednotlivých ministerstev v Kazachstánu.

Ing. František Masopust
Předseda představenstva