Vážené dámy, Vážení pánové,

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR si Vás dovoluje pozvat na 11. zasedání Společné pracovní skupiny pro hospodářskou, průmyslovou a vědeckotechnickou spolupráci mezi MPO ČR a Vládou Moskvy, které z důvodu koronavirových opatření proběhne formou videokonference) . Na zajištění účasti zástupců českých firem s MPO ČR spolupracuje Komora pro hospodářské styky se SNS.

Kdy : 14. prosince 2021 (úterý), (10:00 – 12:30 hod.)

KdeZasedací sál MPO ČR (Na Františku 32, Praha 1) / BUDE UPŘESNĚNO

Formát akceon-line videokonference Praha - Moskva

Jaká budou hlavní témata 11. zasedání?

Především spolupráce v oblasti Smart cities, bytové hospodářství a komunální služby, zdravotnictví a zdravotnické technologie.

Jak se mohu zúčastnit?

V případě Vašeho zájmu o účast kontaktujte prosím (nejpozději do 1. prosince) předsedu Komory pro hospodářské styky se státy SNS pana Františka Masopusta (masopust@komorasns.cz). Informaci o akci lze nalézt na webu Komory SNS.

Zúčastním se

V tomto případě bychom si Vás do 1. prosince 2021 dovolili požádat o následující:

• zaslání informace o aktivitách Vaší společnosti/organizace ve vztahu k dané relaci, zejména v období od posledního, tedy 10. zasedání SPS;
    • zaslání návrhu textu do závěrečného Protokolu v českém i ruském jazyce;
    • obojí zašlete eletronicky na adresu: jelinkovav@mpo.cz, v kopiilidl@mpo.cz.

Nemohu se zúčastnit, ale chtěl/a bych za naši společnost/organizaci zaslat příspěvek do Protokolu 11. zasedání

Vaše návrhy do Protokolu v elektronické formě v ruském i českém jazyce zašlete nejpozději do 1. prosince 2021 na adresu jelinkovav@mpo.cz.

Nemohu se zúčastnit osobně, ale mám zájem o připojení online z mého pracoviště

Kontaktujte nejpozději 1.12. 2021 Komoru SNS na adrese masopust@komorasns.cz a dohodněte si podrobnosti (adresu, na kterou vám bude zaslána informace k připojení).

Přesný harmonogram akce bude upřesněn počátkem prosince.