Vážení členové a partneři,

s odkazem na informace, které nám postoupilo Obchodní zastoupení Ruské federace v ČR, si vás dovolujeme informovat o nadcházejícím Mezinárodním fóru municipalit států BRICS, který by se měl uskutečnit v ruském Petrohradu ve dnech 5. a 6. listopadu.

Akce proběhne ve formátu „BRICS plus“, který mimo jiné předpokládá účast zástupců nečlenských zemí. V rámci fóra se uskuteční 36 tematických zasedání, která se budou věnovat problematice hospodářského a sociálního rozvoje. Ruská strana v průběhu fóra plánuje oslovit zahraniční investory a nabídnout jim participaci na realizaci rozličných projektů, jejichž cílem má být udržitelný rozvoj teritorií.

Účastníky fóra budou zástupci státních orgánů, významných podniků, odborných asociací či vědeckých institucí z řady zemí. Detailnější informace naleznete zde:

Je třeba podoktnout, že vzhledem k nejisté epidemické situaci není pro tuto chvíli jasné, v jaké podobě se akce uskuteční. Organizátoři však nadále počítají s možnosti živého, offlineového setkání.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Organizační výbor fóra prostřednictvím e-mailové adresy org@imbrics.com . Obracet se můžete samozřejmě i na sekretariát Komory SNS.