Vážení členové a partneři Komory SNS,

ač nám stále okolnosti nepřejí, nechceme se zastavit a čekat, až se pandemická situace umoudří. V našem podzimním programu máme, mimo jiných akcí, naplánovanou podnikatelskou misi do Ruska, konkrétně do Sankt Petěrburgu a Karélie. Misi budeme připravovat a realizovat ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Sankt Petěrburgu.

Po dohodě s vedoucím obchodního zastoupení RF v Praze jsem se rozhodli, jako přípravu na výše uvedenou cestu, připravit seminář, věnovaný možnostem spolupráce mezi podnikatelskými subjekty z Republiky Karélie a českými firmami, které mají o toto teritorium zájem. Předpokládáme, že na konci září zrealizujeme „telemost“ mezi Prahou a Petrozavodskem. Předběžně bylo datum konání stanoveno na 30. září.

Nabízíme Vám tímto možnost účasti na semináři s tím, že pro zaregistrované české firmy se naši partneři – Obchodně průmyslová komora Republiky Karélie a Administrace republiky – budou snažit na opačné straně telemostu shromáždit místní firmy, které by odpovídaly Vašim požadavkům. S ohledem na poněkud omezené prostory, které máme na naší straně pro fyzickou účast na semináři, jsme připraveni dalším zaregistrovaným firmám poskytnout informaci o možnosti připojit se k semináři z vlastního PC.

V příloze naleznete přihlášku k účasti, kterou prosíme zaslat do 18. září na adresu kuzin@komorasns.cz . Účast na semináři je bezplatná.

Těšíme se na setkání!!

Foto: commons.wikimedia.org