Vážení členové a partneři,

dne 31. července proběhne v Minsku investiční online konference „Od zotavení k udržitelnému růstu“, která bude zasvěcena problematice mezinárodní ekonomické spolupráce, investičním příležitostem a nabízejícím se možnostem rozvoje ekonomiky v postpandemické době. Ve druhém bloku proběhnou paralelně dvě panelové diskuze. První bude věnována investičním příležitostem v Bělorusku, druhá pak investičním příležitostem v EAEU a problematice budování společného trhu v rámci unie.

Pořadatelem akce je běloruská Národní agentura pro rozvoj a privatizace. Konference, která bude vysílána živě na platformě YouTube, se zúčastní například první vicepremiér běloruské vlády Nikolaj Snopkov, předseda Kolegia Eurasijské ekonomické komise Michail Mjasnikovič či ministr hospodářství Alexandr Červjakov.

Živé vysílání bude zahájeno v 10:00 SELČ. Pracovními jazyky obou bloků jsou ruština a angličtina. Odkaz na živé vysílání, program akce a další informace o účastnících i pořadatelích naleznete zde: https://conference.investinbelarus.by/

Pevně věříme, že informace, které na této akci zazní, budou pro Vás přínosné.