V souvislosti s 5.zasedáním Česko – uzbecké mezivládní komise v Taškentu byla ministerstvem průmyslu a obchodu ČR oslovena naše komora s nabídkou zorganizovat doprovodnou podnikatelskou misi ve dnech 6. – 10. 11. 2011 do Uzbekistánu.

Na rozdíl od jiných misí se účastníci budou moci aktivně zapojit do jednání pracovních skupin – viz přiložené předběžný program.

Prosím Vás, v případě zájmu o tuto cestu o co nejrychlejší zaslání přihlášky a vyplněného firemního profilu, abychom mohli do přípravy zapojit také partnerskou uzbeckou obchodní komoru v Taškentu.

Uzávěrka přihlášek je 6. října 2011.

OBNOVENO: POZOR!
Bez ohledu na relativně dlouhou dobu do konání akce jsme právě obdrželi informaci, že 80% míst v letadle na lince Praha - Taškent a zpět je již vyprodáno (je to totiž poslední přímý let v letošním roce).

Prosíme tedy o co nejbleskovější potvrzení účasti.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel