XIX. ČESKO - RUSKÝ PODNIKATESKÝ PLES KOMORY SNS se na pražském Žofíně konal 6. února 2020.

Více než pět set hostů zde mělo příležitost nejen pro taneční vyžití, ale zejména pro setkání se svými partnery, se zástupci velvyslanectví zemí SNS v Praze, s představiteli rezortů vlády i zákonodárných sborů České republiky.

Ples, jak bývá pravidlem, zahájil předseda představenstva Komory pro hospodářské styky se SNS František Masopust společně s mimořádným a zplnomocněným velvyslancem Ruské federace v ČR Alexandrem Zmejevským.

Mezi významnými hosty letošního plesu Komory SNS byli velvyslanci Arménie, Běloruska a Moldavska, zástupci velvyslanectví Kazachstánu a Ázerbájdžánu, náměstci MPO ČR a MŽP ČR a, samozřejmě řada majitelů a generálních ředitelů významných partnerských firem komory se svými hosty a partnery z RF a dalších postsovětských států.

V závěru plesu předali organizátoři výtěžek z tomboly ředitelce Nadace Jedličkova ústavu na podporu zlepšení komplexní rehabilitační péče o děti a mladé lidi s tělesným handicapem.

Plesem poprvé a k potěšení hostů provedl známý moderátor TV PRIMA pan Karel Voříšek.