Vážení členové a partneři,

na základě podkladů, kterých se nám dostalo od Obchodního zastoupení Ruské federace v ČR, si vás dovolujeme informovat o nadcházejícím veletrhu „Kalibr 20.20. Lov a zbraně, rybolov a outdoorové aktivity“, který se bude konat v Jekatěrinburgu ve dnech 9. až 11. dubna.

Akce proběhne na půdě mezinárodního výstaviště Ekaterinburg-Expo a bude věnována novinkám v oblasti výroby a obratu loveckých a sportovních zbraní, inovacím týkajícím se loveckých a rybářských aktivit, aktivním způsobům rekreace a spojeným s nimi segmentům cestovního ruchu.

Pořadatelé veletrhu rádi uvítají mezi návštěvníky i vystavovateli hosty z České republiky. Detailní informace o veletrhu a organizačních záležitostech můžete nalézt na webových stránkách www.kalibrexpo.ru.

V případě zájmu o tuto akci se neváhejte obracet se svými dotazy na pořadatele veletrhu (paní Aljona Lušniková, +7(912)247 93 34, lushnikova@ekb-expo.ru) či na sekretariát Komory SNS.