Vážení členové a partneři Komory SNS,

vzhledem k tomu, že aktuálně u mnohých probíhá plánování aktivit na příští rok, předkládáme vám pro informaci přehled nejvýznamnějších zemědělských a potravinářských veletrhů, které se uskuteční v Ruské federaci v roce 2020.

Veletrhy jsou seřazeny chronologicky - podle data konání. U některých akcí, především těch v druhém pololetí roku 2020, může dojít ke zpřesnění nebo drobné změně data.

Na dvou ruských veletrzích bude Ministerstvo zemědělství organizovat společnou národní expozici - jedná se o zemědělský veletrh Agrokomplex Ufa v Baškortostánu (17. - 20. 3. 2020) a potravinářský veletrh WorldFood Moskva (20. - 25. 9. 2020).

V seznamu jsou uvedeny největší a nejpopulárnější veletrhy. V případě zájmu o vyhledání akcí v konkrétním regionu či se specifickým zaměřením, je možné obrátit se na zemědělskou diplomatku českého velvyslanectví v Moskvě slečnu Nikolu Hruškovou (nikola.hruskova@mze.cz).