Tradiční akcí naší komory v rámci doprovodného programu 61. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně je BUSINESS DEN BĚLORUSKA, který se bude konat 9. října 2019 od 09.30 hodin v pavilonu A3, sále MORAVA brněnského výstaviště.

V úvodu konference vystoupí nejvýznamnější hosté –Jevgenij Šestakov, náměstek ministra zahraničí Běloruska, Miloslav Stašek, státní tajemník ministerstva zahraničí ČR, Eduard Muřický, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR a Valerij Kurdjukov, velvyslanec Běloruska v ČR.

S prezentací ekonomického potenciálu a možností pro české firmy v Minské oblasti vystoupí místopředseda Minského oblastního výbor Nikolaj Rogaščuk, představitel volné ekonomické zóny „BREST“ seznámí účastníky konference s podmínkami pro zahraniční firmy ve volné ekonomické zóně a Brestské oblasti, Aleksandr Fedorčuk, generální ředitel Minského oddělení Běloruské obchodně průmyslové komory, bude informovat o službách komory pro zahraniční firmy a podnikatele.

Informace, užitečné pro exportéry do Běloruska nabídnou představitelé českých subjektů včetně ČEB, EGAP, advokátní kanceláře PRK&Partners  či ČSOB.

V závěru konference se můžete setkat se zástupci řady běloruských podniků, majících zájem o navázání spolupráce s českými partnery. Informaci o běloruských firmách zveřejníme následně.

V příloze naleznete přihlášku k účasti na konferenci a předběžný program Business dne Běloruska.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku prosím zašlete na adresu tauchmanova@komora.cz. Po zaregistrování obdržíte unikátní kód pro registraci na stránkách MSV a bezplatné získání jednodenní vstupenky do areálu výstaviště.

Těšíme se na setkání s Vámi

Ing. František Masopust
Předseda představenstva