Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat na konferenci „Business den Ukrajiny“, která se bude konat  dne 9.10.2019 od 14.00 do 17.00 hod. v pavilonu A, v sále MORAVA v rámci doprovodného programu při MSV Brno. Účast na této akci potvrdil velvyslanec Ukrajiny v ČR pan  Yevhen Perebyinis, náměstek ministra průmyslu a obchodu ČR pan Vladimír Bärtl, státní tajemník Ministerstva zahraniční věcí ČR  Miloslav Stašek a předseda Dněpropetrovské oblastní rady Glib Oleksandrovič Prygunov.

Na brněnský veletrh přijedou představitelé ukrajinských firem (viz příloha) pod vedením prezidenta Dněpropetrovské obchodní a průmyslové komory Vitalije Žmurenko. V druhé části konference proběhnou  B2B jednání českých a ukrajinských firem.

V příloze najdete podrobnější informace k připravované akci. Pokud máte zájem o jednání s konkrétním partnerem, vyznačte tuto informaci v přihlášce na akci.

Současně bych Vás rád informoval, že v průběhu několika dní zveřejníme informace o konferencích  Business den RF (8.10.2019) a Business den Běloruska (9.10.2019).

Těšíme se na Vaši účast a jsme s pozdravem.

Ing. František Masopust
Předseda představenstva