V rámci návštěvy výstavy Země živitelka se v prostorách Komory SNS uskutečnilo pracovní setkání představitelů osmi firem z ruského Krasnodaru se zástupci českých podniků, kteří mají zájem o navázání kontaktů s partnery z Krasnodarského kraje. V průběhu téměř tříhodinových B2B rozhovorů se podařilo v řadě případů jednat již o konkrétních možnostech spolupráce. Přínosem byla účast představitelky České exportní banky, která na místě mohla objasnit možnosti exportního financování při realizaci potenciálních projektů.

Kromě zástupců podnikatelské sféry z obou zemí se setkání zúčastnili také představitelé Obchodního zastoupení Ruské federace v ČR, představitel Krasnodarského kraje v ČR a představitel Obchodně průmyslové komory Ruské federace v České republice.