Vážení členové a partneři Komory SNS,

rád bych se s Vámi tímto podělil o jednu zvláště zajímavou informaci. Ti dříve narození si možná vzpomenou, jak na konci 80. let  (přesněji v roce 1987) se z Československa vydala na cestu expedice několika odvážlivců s vozem TATRA 815 GTC, aby se po projetí 67 států úspěšně navrátila v roce 1990. Díky expedici „TATRA KOLEM SVĚTA“  jméno naší republiky skutečně obletělo téměř celý svět.

Po více než třiceti letech se připravuje další díl „seriálu“, v rámci kterého nová TATRA od února 2020 za tři roky absolvuje čtyřetapovou cestu, v jejímž průběhu posádka pojede přes Euroasijský kontinent, Jižní , Střední a Severní Ameriku, aby se přes Afriku vrátila zpět do České republiky. Po setkání s iniciátory akce bych chtěl Vaší pozornosti doporučit „komerční rozměr“ cesty. Jelikož trasa 1. etapy  povede mimo jiné přes GRUZII, ARMÉNII, ÁZERBÁJDŽÁN, TURKMENISTÁN, UZBEKISTÁN, TADŽIKISTÁN, KYRGYZSTÁN, KAZACHSTÁN a RUSKO, nabízí organizátoři možnost jejího využití k propagaci českých firem, majících v těchto zemích své podnikatelské zájmy.

Ve zkratce řečeno - jedná se o možnost propagace na samotném vozidle po dobu cesty, nebo při průjezdu konkrétní zemí, využití zastávek v konkrétních městech s prezentací firmy, nebo dokonce několikadenní OSOBNÍ ÚČASTI při průjezdu konkrétním úsekem trasy (konkrétní zemí).

Jelikož jde o akci netypickou, předpokládám, že budete chtít znát více podrobností. V příloze tudíž připojuji informační materiál pro zájemce o partnerství, kde naleznete také kontakt na organizátory. Samozřejmě se můžete obrátit s dotazem i na Komoru SNS, kde Vám rádi některé věci objasníme.

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k.

Ing. František Masopust

Předseda představenstva