V Minsku se od 17. do 20. září 2019 uskuteční Běloruské průmyslové a investiční fórum. Letos setkání proběhne v aktualizovaném formátu.

Program fóra, konaného každoročně od roku 1997, zahrnuje mezinárodní specializované výstavy TechInnoProm, Profsvarka a Chemistry, Ropa a plyn, Plastech, panelové diskuse o aktuálních otázkách přilákání investic a o inovativním rozvoji průmyslu. Uskuteční se prezentace investičních příležitostí Běloruské republiky, sympozia, konference ap.

Účelem fóra je pomáhat podnikům a organizacím při řešení problémů rozšiřování výroby konkurenčních technologických produktů, zavádění nových high-tech technologií a zařízení, rozvíjení mezinárodní spolupráce a přilákání investic do běloruské ekonomiky.

Na otevření fóra se plánuje panelová diskuse za účasti zástupců ministerstva průmyslu, ministerstva hospodářství, Státního výboru pro vědu a techniku ​​a Národní agentury pro investice a privatizaci, představitelů dalších státních orgánů Běloruské republiky, mezinárodních finančních institucí a zahraničních společností, domácích a zahraničních odborníků.

Projekt mezinárodní výstavy se koná pod záštitou vlády Běloruské republiky za podpory Rady ministrů BR, vládních orgánů, regionálních výkonných orgánů i města Minska a veřejných sdružení.

Místo konání: Minsk, 20/2, prospekt Pobeditelej, Fotbalová aréna.

Velvyslanectví Běloruské republiky zve české firmy k účasti na akci.

S detailnějšími informacemi o akci a zaregistrovat se k účasti lze na webových stránkách pořadatele - výstavní společnosti „Expoforum“   www.belpromforum.by

Připravil iRUCZ

 

Přílohy:

http://komorasns.cz/assets/attachments/TechInnoProm_RUB.pdf

http://komorasns.cz/assets/attachments/TechInnoProm_2019_en.pdf