V Praze bude pracovat podnikatelská mise z Rostovské oblasti Ruské federace.

V rámci třídenního pobytu je naplánováno B2B jednání představitelů rostovských firem se zájemci o spolupráci z české strany. Jednání se uskuteční 28. května od 10.00 do 13.00 hodin.

Registrace příchozích od 09.30 hodin na adrese Praha 9 – Vysočany, ulice Freyova 27, business centrum YUGRA.

Za budovou je vyhrazené parkoviště pro omezený počet aut – po zazvonění na ostrahu nahlaste „akce Komory SNS“.

Podnikatelskou misi organizuje Obchodně průmyslová komora Rostovské oblasti, B2B setkání zajišťuje sekretariát Komory SNS.

Svoji účast prosím potvrďte a vyplněnou přihlášku zašlete na e-mailovou adresu kuzin@komora.cz , nebo  gazukina@komora.cz nejpozději do 24. 5. 2019.

Seznam členů delegace a okruhy jejich zájmů naleznete v přiložených materiálech.

Při akci bude možnost setkání s představiteli Obchodního zastoupení Ruské federace v České republice.

Rostov-Seznam-clenu-miseRO.docx

Rostov-Prihlaska.doc