Tradiční ples Komory SNS měl 28. února 2019 v paláci Žofín na pražském Slovanském ostrově již osmnácté pokračování.

Více než pět set hostů v nádherných reprezentačních prostorách žofínského paláce strávilo večer za doprovodu sólistů Mooondance Orchestra Martina Kumžáka, doplněných o hvězdné hosty – Bohuše Matuše a Václava Noida Bártu.

Mezi nejvýznamnějšími hosty je třeba uvést paní Martu Novákovou, ministryni průmyslu a obchodu České republiky a velvyslance našich partnerských států – Arménie, Běloruska, Kazachstánu a Moldavska. Nemocného ruského velvyslance zastoupil chargé d‘ affaires, rada – vyslanec ruského velvyslanectví. Zúčastnilo se
i několik senátorů, jakož i poslanců českého i evropského parlamentu.

Ples se mohl uskutečnit díky podpoře více než čtyřicítky sponzorů, jejichž loga jsme promítali na velkoplošné obrazovce na hlavním sále paláce Žofín.

Stejně jako v loňském roce byl před půlnočním losováním tomboly předán výtěžek z prodeje tombolenek zástupci Nadačního fondu Kapka naděje. Tentokrát z rukou předsedy představenstva Komory SNS převzala šek s částkou 40.000,-Kč prezidentka fondu paní Vendula Pizingerová.

Jak ukazují první reakce našich hostů, ples je hodnocen opět jako vydařená společenská akce, jež většině zástupců členských a partnerských firem Komory SNS nabídl možnost se pobavil, a také setkat s přáteli, kolegy i obchodními partnery.