Mezinárodní veletrh B2B kontaktů "BREST 2019" se uskuteční ve dnech 11.-12. dubna 2019 v běloruském pohraničním Brestu.

Veletrh umožní seznámit se s investičním, ekonomickým a turistickým potenciálem Brestu, Brestského regionu a Běloruské republiky jako celku.

Platforma poskytne příležitost k posílení vazeb mezi zahraničními a běloruskými obchodníky v rámci odborných komunit.

Kombinace podnikatelského programu s výstavou umožní diskutovat o  povzbuzení přílivu investic do regionu, nalezení efektivních ekonomických řešení pro konkrétní odvětví, firmy a projekty.

Slavnostního zahájení se zúčastní nejvyšší představitelé Běloruské republiky, vedení Brestského regionálního výkonného výboru, zástupci diplomatického sboru, oficiální a obchodní delegace z různých zemí.

Veletrhu představí produkty a služby běloruských a zahraničních společností zastupujících různé sektory hospodářství: FMCG (rychle obrátkové spotřební zboží), stavební materiály, lehký a chemický průmysl, strojírenství, zemědělství, doprava a cestovní ruch.

V roce 2018 brestský veletrh spojil více než 250 firem z 24 zemí (Bělorusko, Rusko, Polsko, Ukrajina, Itálie, Moldavsko, Egypt, aj.).

Chcete-li se zaregistrovat, získat podrobné informace o akci, zveřejnit obchodní nabídku s cílem nalézt obchodního partnera nebo potenciálního investora, lze se zaregistrovat na setkání B2B, navštivte oficiální webovou stránku www.brest -forum.by.

Organizátoři: Brestský Odbor Běloruské obchodní a průmyslové komory,
Regionální výkonný výbor v Brestu

www.brest-forum.by
e-mail: ved@ccibrest.by

tel .:
+375 162 208080
+375 162 218102
+375 162 218036