Komora SNS využívá řadu forem podpory komunikace mezi představiteli členských firem a reprezentací zemí Společenství nezávislých států v České republice.

Vedle „standardních“ aktivit - podnikatelských misí, konferencí, seminářů,
připravila i v letošním roce společenské setkání pod názvem „DIPLOMATICKÝ VEČER ZEMÍ SNS“, které se konalo 22. listopadu 2018 v hotelu Marriott Praha.

V příjemném prostředí v centru Prahy se setkali představitelé podnikatelské sféry s velvyslanci a oficiální zástupci zemí SNS - Ruské federace, Kazachstánu, Běloruska. Účast na společenském večeru přijala řada osobností českého politického života, včetně ministryně průmyslu a obchodu Marty Novákové, která na setkání vedle dalších i vystoupila.

Partnerem akce byl časopis BUSINESS soareé.

Jak řekl František Masopust, předseda Komory SNS, tradiční setkání dalo příležitost zhodnotit vrcholící rok 2018 a pohovořit o možnostech spolupráce v nadcházejícím roce 2019.

Foto iRUCZ Rostislav Vlček

Zpestřením programu byla malá módní přehlídka.

Připravil iRUCZ