Na prestižní konferenci BUSINESS DEN RUSKÉ FEDERACE, organizovanou v rámci doprovodného programu 60. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně zve hlavní organizátor - Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k.

Konference se koná 2. října 2018 od 09.30 do 13.30 hodin v pavilonu A3, sál Morava brněnského výstaviště.

Jak sdělil předseda představenstva Komory SNS František Masopust - v úvodu konference vystoupí ministryně průmyslu a obchodu ČR paní Marta Nováková, náměstek ministra průmyslu a obchodu RF Vasilij Osmakov, velvyslanci obou zemí Alexander Zmejevskij a Vítěslav Pivoňka či náměstek MZV ČR Martin Tlapa.

Při tradiční prezentaci ruských regionů vystoupí 1. vicegubernátor Sverdlovské oblasti, vicegubernátor Uljanovské oblasti, ministr ekonomického rozvoje a investic Nižegorodské oblasti a ministr ekonomického rozvoje Čeljabinské oblasti.

Kromě toho budou mít účastníci konference možnost uslyšet řadu dalších informací jak z ruských, tak i českých institucí, působících v oblasti zahraničního obchodu.

Přihlášku (v příloze) zašlete prosím na tauchmanova@komora.cz nebo na fax +420 266 721 813.

Uzávěrka přihlášek je 27. září 2018. Spolu s fakturou za účast obdrží účastníci jedinečný kód, který mohou použít při bezplatném zajištění elektronické vstupenky na stránkách www.bvv.cz/msv/

Přihláška a Program RBD MSV 2018 - PDF

(-r)