Dne 10. října 2018 se v Užhorodě uskuteční investiční fórum „Zakarpatí – byznys uprostřed Evropy“.

Cílem fóra je rozšíření mezinárodních styků, seznámení s ekonomickým, exportně-importním a investičním potenciálem Zakarpatského regionu a rovněž seznámení s činností největších podniků oblasti.

Předpokládá se účast představitelů zakarpatských a evropských podnikatelských kruhů, vedení firem ze Zakarpatské oblasti, zástupců finančních institucí, investičních a turistických firem, významných mezinárodních odborníků a členů diplomatických zastoupení.

Zájemci se mohou do 25. září 2018 hlásit na elektronické adrese Odboru ekonomického rozvoje a obchodu Zakarpatské oblastní státní administrace: economy@carpathia.gov.ua.

Podrobnější informace o fóru lze získat na tel. čísle: + 38 0312 613 516.

Mgr. Igor Šedo, konzul
Generální konzulát České republiky