Kazaň leteckyTatarstánská strana informuje o podnikatelské akci, která se bude konat v Kazani ve dnech 4. – 7. července 2018 při příležitosti čtvrtfinálového zápasu na mistrovství světa ve fotbale 2018, jehož hostitelem je Ruská federace.

V příloze je prezentace, obsahující všechny nezbytné údaje. Pro upřesnění lze kontaktovat Ivana Kadošnikova v Kazani na telefonu +7 987 297 48 24 nebo e-mailem na adrese ivan.kadoshnikov@tatar.ru.

Zdroj informace - Komora SNS - doporučuje případnou elektronickou korespondenci zasílat v kopii také na adresu masopust@komora.cz a na adresu představitele Tatarstánu v ČR pana Zufara Abdulgaleeva (tatarcz@volny.cz).

Komora SNS rovněž uvádí, že s ohledem na termín vyhlášené akce není schopna cestu organizovat - "i když bychom to rádi udělali, kdybychom měli informace včas!"