V Praze se 22. února 2018 ve Velkém sále Paláce Žofín pod záštitou Velvyslanectví RF v ČR a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR konal  XVII. Česko-ruský podnikatelský ples. Pořadatelem a organizátorem plesu byla tradičně Komora pro hospodářské styky se SNS, konferoval Jakub Železný.

FOTOREPORTÁŽ

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

Hlavním partnerem plesu byla Komerční banka a.s.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

Čestnými partnery vystoupili Hospodářská komora ČR a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

Významnými partnery byli ŠKODA JS a.s., Lekvi Group - Kabelovna Kabex a.s., CzechTourism, MACH Drůbež a.s., Česká exportní banka, GEFCO Česká republika s.r.o.,  LominaSumeg Geopower AG, I.B.C. Praha spol. s r.o., FANS a.s.

Česko--ruský ples podpořily další více než tři desítky partnerů - sponzorů.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

Předtančení provedl soubor Baletiu Národního divadla s ukázkou z baletu Louskáček - "Květinový valčík", P.I. Čajkovského.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

V programu učinkovali Boom!Band se svými sólisty Evou Kleinovou a Markétou  Zehrerovou.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

Vítaným a milým zpestřením programu bylo vystoupení zpěvačky Hany Zagorové a rovněž vystoupení zpěváka Kamila Střihavky.

Foto Rostislav Vlček iRUCZ

V průběhu večera bylo možno zakoupit lístky pro půlnoční slosování tomboly.  Jak uvedl předseda představenstva Komory SNS František Masopust, výtěžek z prodeje tomboly byl ještě téhož večera předán zástupcům fondu Kapka naděje.

Připravil Rostislav Vlček, iRUCZ