Na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR připravuje Komora SNS ve spolupráci s Potravinářskou komorou podnikatelskou misi, která bude doprovázet pana ministra Mariana Jurečku při jeho návštěvě Kazachstánu.

Podnikatelská mise se uskuteční vládním speciálem ve dnech 3. - 6. 11. 2015 a v jejím průběhu plánují organizátoři navštívit dvě významná města – centrum obchodu Almaty a hlavní město Astanu.

V Almaty se v rámci pobytu účastníci mise seznámí s mezinárodním veletrhem WorldFood Kazahstan 2015, na kterém bude mít zastoupení i několik českých potravinářských firem.

V obou navštívených místech se připravuje provedení ekonomického fóra a především dvoustranných rozhovorů s potenciálními partnery z řad kazachstánských podnikatelů. Na zajištění partnerů se podílí i Mezinárodní obchodní komora Kazachstánu.

Jak uvádí výkonný ředitel Komory SNS František Masopust, "přesto, že se mise koná jako doprovodná k cestě ministra zemědělství, a jistou "přednost" budou mít zájemci z této oblasti, nabízíme možnost využít cesty i firmám, které se zemědělské či potravinářské problematiky dotýkají okrajově či zprostředkovaně".

POZOR! Uzávěrka přihlášek je zkrácena aby bylo možné vše potřebné v navštívených destinacích zajistit. (-r)

kazachstan2015-dopis-ministra-zema-a-ksns.pdf
kazachstan2015-predbez-program.xls