Komora SNS spolupracuje s ruskou Asociací profesionálních celních operátorů na přípravě konference, věnované celní problematice a jejímu vlivu na vzájemnou obchodní spolupráci mezi českými a ruskými podnikatelskými subjekty.

Konference s pracovním názvem ´Ruská federace – celní otázky a podnikání, otevřený dialog´ se bude konat dne 29. října od 09.30h v pražském hotelu Kings Court, U Obecního domu 660/3.

Účastníci budou mít v rámci konference možnost získat zajímavé informace, důležité k řešení exportních operací. Současně získají příležitosti seznámit se s významnými funkcionáři ruských celních orgánů i českého Generálního ředitelství cel.

Bližší informace na stránkách www.icconf.com, případně na telefonu +7 499 6782282.

Účast na konferenci je bezplatná, nutná je registrace – na adrese info@icconf.com.

Přílohy:
celni-otazky-pozvanka-konference.docx
celni-otazky-program-konference.docx

Na konferenci jsou pozváni:
Ministr průmyslu a obchodu České republiky Jan Mládek, Prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý, Prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák, Předseda Obchodní rady českých podnikatelů pro spolupráci s Ruskem Zdeněk Zbytek, Předseda Asociace malých a středních podniků ČR Karel Havlíček, podnikatelé z Ruska, východní a západní Evropy.