Ve dnech 18.- 21. dubna připravila Komora SNS podnikatelskou misi do Běloruska. Doprovázet české podnikatele bude náměstek ministra obchodu a průmyslu Jiří Koliba. V upraveném programu navštívíme běloruskou metropoli Minsk a město Brest.

Podařilo se nám zachovat termín původně plánované mise doprovázející PS P ČR Jana Hamáčka. Ten však svoji oficiální návštěvu země zrušil. Nicméně jsme dokázali sestavit důstojný náhradní program a do Běloruska i přesto vyrážíme.

Připojte se k nám! Zájemci o účast si mohou obratem napsat na adresu trushko@komora.cz a asistentka generálního manažera Světlana Truško Vám ráda zašle všechny potřebné informace.

Zpráva je aktualizací původní informace o misi s předsedou PS P Janem Hamáčkem:

Ve dnech 18. - 21. dubna 2017 se koná podnikatelská mise do Běloruska, která bude doprovázet předsedu Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky pana Jana Hamáčka při jeho oficiální návštěvě. V průběhu cesty navštívíme hlavní město Minsk a jeden z významných průmyslových regionů země – město Grodno a grodněnskou oblast.

Jako již tradičně při cestách do Běloruska ve spolupráci s regionálním oddělením Běloruské obchodně průmyslové komory v obou navštívených destinacích připravujeme obchodní konferenci a především dvoustranná jednání mezi našimi firmami a místními potenciálními partnery a zájemci o spolupráci.

V příloze naleznete základní informaci – předběžný program – a přihlášku spolu s firemním profilem. Tyto dva materiály je třeba, v případě zájmu o účast v misi,  odpovídajícím způsobem vyplnit a zaslat na tradiční adresu truchko@komora.cz .

Uzávěrka přijímání přihlášek je stanovena na 24. 3. 2017. Musíme ale upozornit, že vzhledem k velmi limitovanému počtu míst ve vládním speciálu může k jeho naplnění dojít ještě před tímto termínem. Proto doporučuji reagovat co nejrychleji.

Přihláška

Firemní profil