Komora SNS ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství ČR nabízí účast na společné podnikatelské misi do Krasnodaru, která bude doprovázet náměstkyni MZe ČR paní Jaroslavu Beneš Špalkovou při její pracovní návštěvě Ruské federace ve dnech 23. – 26. listopadu 2015.

Programu mise se podle příslibu osobně zůčastní mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR v RF pan Vladimír Remek.

Organizátoři prioritně nabízejí využít této mise firmám působícím v zemědělsko-průmyslové oblasti, zúčastnit se ale mohou i firmy z jiných odvětví a využít tak „zastřešení“ vysokým státním funkcionářem – což v Rusku v současnosti není až tak časté!

Vyhledávat partnery pro dvoustranná firemní jednání účastníků podnikatelské mise bude Obchodně průmyslová komora Krasnodarského kraje.

Vzhledem k tomu, že cesta se uskuteční komerčními linkami, zájemci o cestu musí co nejrychleji zaslat přihlášku (jde i také o cenu letenek).

Více informací - viz Přílohy

Přílohy: