Podnikatelskou misi, doprovázející ministra Mariana Jurečku při jeho pracovní návštěvě Rostova na Donu (RF) 3. – 5. dubna 2017, na základě pověření Ministerstva zemědělství ČR organizuje Komora SNS. Cesta se uskuteční vládním speciálem.

Prioritně se předpokládá účast firem, působící v oblasti zemědělské výroby, ve výrobě technologií pro využití v zemědělství a dalších technologií, majících v tomto odvětví uplatnění. Samozřejmě, pokud bude ve vládním speciálu dostatek míst, nevylučuje se účast ani firem z jiných oblastí činnosti, ovšem majících zájmy v navštíveném regionu.

Významným bodem programu mise bude „Česko – ruské podnikatelské fórum“, v rámci kterého proběhnou B2B jednání českých a ruských firem.

Prosíme o co nejrychlejší vyplnění a zaslání přihlášky a firemního profilu - poslouží jako informace do připravovaného katalogu mise a zejména jako podklad pro zpracování „objednávky“ pro vyhledávání partnerů mezi místními firmami.

Přiložený program je opravdu předběžný, termíny ale platí!

Přihlášky a firemní profily zasílejte prosím na obvyklou adresu trushko@komora.cz Uzávěrka přihlášek je stanovena na 3. 3. 2017.

Mise se koná s podporou MZe ČR v rámci projektu MZV ČR na podporu ekonomické diplomacie PROPED.

Předběžný program mise

Zavazná-prihlaska.docx