V Praze se bude 22. a 23.března 2016 konat 9. zasedání česko-ruské Mezivládní komise pro obchodní, ekonomickou a vědecko-technickou spolupráci.

Komora SNS, ve spolupráci s HK ČR a SP ČR připravila jako doprovodný program ekonomickou konferenci pod názvem

"Česko – ruské obchodně ekonomické vztahy: současný stav a perspektivy“

V rámci konference bude podepsán závěrečný protokol ze zasedání komise a vystoupí zde oba její spolupředsedové – ministři průmyslu a obchodu České republiky a Ruské federace - Jan Mládek, resp. Denis Manturov (a řada dalších).

Místo a čas:
Hotel InterContinental Prague, Pařížská 30, Praha 1
23. březen 2016,  od 14:00 do 16:15 hodin, registrace od 13:30 hod.

Jednací jazyk: čeština/ruština

Přihláška

V rámci konference vystoupí:

Jan Mládek, ministr průmyslu a obchodu České republiky
Denis Manturov, ministr průmyslu a obchodu Ruské federace
Vladimír Dlouhý, prezident Hospodářské komory ČR (HK ČR)
Vladimír Straško, viceprezident Obchodně-průmyslové komory RF (TPP RF)
Jaroslav Hanák, prezident Svazu průmyslu ČR (SPD)
Sergej Morozov, gubernátor Uljanovské oblasti RF
Sergej Koldaev, ředitel pro podporu exportu, Ruské exportní centrum
Jiří Demiš, předseda představenstva Komory SNS

V úvodním bloku konference bude slavnostně podepsán protokol z 9. zasedání mezivládní komise a dvoustranné smlouvy mezi českými a ruskými firmami.

Na závěr konference je připraven coffee break.

Přihlášky k účasti zasílejte na adresu trushko@komora.cz , kde vaše přihláška bude zaregistrován. Uzávěrka přihlášek je 18. března 2016.

Přihláška bude zaregistrována a potvrzení účasti Vám bude zasláno 21. 3. 2016 po uzávěrce přihlášek s ohledem na prostory konání konference.