Vážení členové a partneři Komory SNS

Svaz průmyslu a dopravy ČR, Komora pro hospodářské styky se SNS, Úřad vlády ČR a Ministerstvo promyslu a obchodu ČR Vás zvou na BUSINESS FÓRUM S ARMÉNSKOU PODNIKATELSKOU DELEGACÍ, která doprovází předsedu vlády Arménie pana Hovika Abrahamyana při jeho oficiální návštěvě České republiky.

Business fórum se koná dne 2. 6. 2015 v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Na Františku 32, Praha 1 od 14.00 hodin.

V rámci konference kromě arménského předsedy vlády vystoupí český premiér Bohuslav Sobotka, ministr Jan Mládek, prezident SP ČR Jaroslav Hanák, ministr ekonomiky Arménie Karen Čšmaritjan a další. Po plenární části konference se budou konat dvoustranná jednání, do kterých se můžete přihlásit na prolincích, uvedených v přiložené pozvánce.

Pozvánka k účasti a předběžný seznam arménských firem s krátkým profilem naleznete v příloze.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva