Vážení přátelé a partneři,
v návaznosti na nedávnou cestu ministra průmyslu a obchodu ČR pana Jana Mládka do Kyjeva a jeho setkání s prezidentem Ukrajinského svazu průmyslníků a podnikatelů Anatoliem Kinachem připravujeme v Praze ´Česko-ukrajinské podnikatelské fórum´.

KDY: 27. dubna 2015
KDE: v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Na Františku 32
ČAS: od 09.00 hodin

Fórum se uskuteční za účasti ministra J. Mládka a delegace ukrajinských firem, vedené A. Kinachem.

Po úvodní části programu se předpokládá možnost dvoustranných jednání s ukrajinskými partnery.

V tomto okamžiku sice nemáme k dispozici seznam ukrajinských firem, které se fóra zúčastní, ale máme příslib ukrajinského velvyslanectví tuto informaci v dohledné době obdržet. Proto Vás prosíme, abyste v případě zájmu již nyní zasílali přihlášky na fórum na Komoru SNS – trushko@komora.cz

K účasti na fóru vás společně zvou – Komora SNS, SPD ČR a HK ČR.

Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k.

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva

V příloze naleznete pozvánku a přihlášku k účasti :

cz-ua-forum-duben2015-pozvanka.docx
cz-ua-forum-duben2015-prihlaska.docx