Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. uspořádala 12. března 2015 v prostorách hotelu Jalta v Praze Společenské setkání ´Večer zemí SNS´. Záštitu nad akcí převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, které zastupoval náměstek ministra průmyslu a obchodu Jiří Koliba.

Zúčastnili se představitelé členských firem Komory SNS, partnerských organizací a reprezentací zemí Společenství nezávislých států v České republice, zejména Ruské federace, Kazachstánu, Běloruska, Arménie.

Foto iRUCZ R. Vlček

Jak uvedl mimořádný a zplnomocněný velvyslanec RF v ČR Sergej Kyselev, přes složitou mezinárodní situaci probíhají intenzivní jednání mezi představiteli vlád i orgánů členských zemí Euroasijské unie s podnikatelskými kruhy a představiteli evropských zemí. Výsledky jsou povzbudivé a znamenají pro účastníky zajímavou perspektivu. Česká ministersva procesy se zájmem sledují, dodal Sergej Kyselev.

V příjemném prostředí v centru Prahy měli možnost představitelé podnikatelské sféry setkat s velvyslanci a zástupci zemí SNS a představiteli státních i zákonodárných institucí.

Více fotografií najdete stránkách Systému i-RU.CZ (iRUCZ.RU) ...>>>