Prezentaci českých firem na mezinárodním strojírenském veletrhu v Permi připravuje zahraniční zastoupení CzechTrade v Moskvě. Cílem je nalezení nových odbytových možností nejen v tomto průmyslovém regionu Ruska.

Kovoobrábění v Rusku patří tradičně a dlouhodobě k jednomu z nejperspektivnějších a nejpřitažlivějších odvětví. Obrovské možnosti v oboru kovoobrábění a strojírenství jsou dnes zajímavým tématem pro tisíce světových koncernů a firem, které se snaží v Rusku najít nového obchodního partnera, zejména v regionech RF.

Zájem ze strany zahraničních firem o spolupráci s ruskými subjekty podnikajícími v této sféře průmyslu je standardně vysoký.

Ve dnech 7. - 10. dubna 2015 se v permském veletržním areálu ´Permskaja Jarmarka´ uskuteční již 14. ročník specializovaného mezinárodního veletrhu METALLOOBRABOTKA. SVARKA – 2015.

Veletrh je svým rozsahem, zaměřením a obsazením jeden z největších a nejkvalitnějších oborově zaměřených akcí pořádaných v Rusku a je jednoznačně největší akcí v regionu Ruska mimo Moskvu.

Akce se koná pravidelně každý rok, sjíždějí se na ni vystavovatelé z blízkého i vzdáleného zahraničí, zájem o účast na veletrhu měl každoročně vzrůstající tendenci.

Podrobné informace o výstavě, včetně statistických údajů a seznamu vystavovatelů minulých ročníků, lze nalézt na internetové adrese http://expometperm.ru


ZAMĚŘENÍ VELETRHU METALOOBRABOTKA, SVARKA - Perm 7.-10.4.2015

Kovoobráběcí stroje a zařízení (nové a použité)
Lisy, zařízení pro kovárny
Slévárenské zařízení
Svářecí technika
Generátorové a kompresorové zařízení
Kontrolní - měřicí stroje a zařízení, pomůcky a nářadí
Kompletační díly a materiály
Mazací a chladící oleje / tekutiny
Laserové zařízení
Výzkum, technologický a konstrukční vývoj, řízení výroby
Investiční a inovační projekty
Prostředky obrany
Systémy automatického projektování
Ekologická bezpečnost a technika bezpečnosti
Technická literatura a informace

Kontakty pro zasílání přihlášek a dotazy spojené s touto akcí:

Ing. Lenka Kollmannová
CzechTrade
Dittrichova 21
12801 Praha 2
mobil: 601 380 641
e-mail: lenka.kollmanova@czechtrade.cz

Přihlášku e-mailem do 10. 02. 2015.

Přílohy

metaloobrabotka-svarka-2015_pozvanka-2.pdf