Komora SNS přichází s nabídkou účasti v podnikatelské misi do Ruské federace do Nižního Novgorodu ve dnech 26. – 29. 5. 2015. V průběhu mise, kterou podpořilo MZV ČR z programu ekonomické diplomacie jsou připravovány obchodní konference a dvoustranná jednání s místními partnery dle požadavků členů delegace.

Na zpáteční cestě je jeden den vyčleněn návštěvě Moskvy a prohlídce výstavy METALOBRABOTKA.

Na cestě do Nižního Novgorodu bude podnikatelskou delegaci doprovázet mimořádný a zplnomocněný velvyslanec ČR v RF Vladimír Remek a obchodní rada českého velvyslanectví v Moskvě Martin Bašta.

Partnerem pro organizaci pobytu v Nižním Novgorodu vystupuje Nižegorodská obchodně průmyslová komora, která v těchto dnech potvrdila připravenost ke spolupráci.

Cesta do Nižního Novgorodu představuje atraktivní šanci, k dalšímu poznání průmyslového regionu, který má dobrý vztah k České republice, řekl František Masopust, výkonný ředitel Komory SNS.

V příloze naleznete přihlášku k účasti a předběžný (a zatím orientační) program mise.

ksns-mise26-29-5-2015-program.xls
ksns-mise26-29-5-2015-prihlaska.doc