Po dohodě s Kanceláří prezidenta republiky zveřejňujeme PŘEDBĚŽNOU PŘIHLÁŠKU k účasti na doprovodné podnikatelské misi s prezidentem republiky panem Milošem Zemanem při jeho oficiální návštěvě Kazachstánu a Tádžikistánu v předpokládaném termínu 23. – 27. listopadu 2014.

Předběžnou přihlášku spolu s firemním profilem prosím zašlete elektronicky na adresu trushko@komora.cz nejpozději do 24. 10. 2014.

Jakmile obdržíme od Vaší společnosti PŘEDBĚŽNOU PŘIHLÁŠKU, zašle Vám pracovnice Komory SNS Ing. Oksana Gazukina pokyny k vyřízení vstupních víz (podle toho, kdo a kam vízum potřebuje).

V této souvislosti upozorňujeme, že cestovní pas účastníka mise pro vyřízení víz musíme mít k dispozici NEJPOZDĚJI od 3. 11. až do dne odletu!!

Po té, když obdržíme informace k programu prezidentské cesty, zašlou pracovníci Svazu průmyslu a dopravy ČR přihlášeným účastníkům pokyny k provedení oficiální registrace k účasti na cestě. K tomuto termínu předběžně přihlášení obdrží informaci o programu a upřesněné finanční záloze, kterou bude třeba uhradit ještě do odletu.

Vzhledem k tomu, že v tomto okamžiku nemáme k dispozici podrobný program cesty delegace pana prezidenta a technická příprava mise je mimořádně časově náročná, prosíme o pochopení tohoto nestandardního postupu. (Komora SNS)