Dovolujeme si pozvat Vás k účasti na doprovodné podnikatelské misi s ministrem Janem Mládkem do Ázerbájdžánu. V příloze jsou předběžné informace k ní.

V tomto okamžiku je cesta připravována na termín 2. – 4. 11. 2014. S ohledem na stále ještě nezakončená jednání mezi českou a ázerbájdžánskou stranou (zvláště pokud jde o termín cesty) nelze ale vyloučit, že bude dohodnut termín pozdější – předpokládá se na začátku prosince.

Z technických důvodů musíme s přípravou začít nyní, a také proto jsme stanovili tak „šibeniční“ termín uzávěrky přihlášek – 15. 10. 2014!

Počet míst ve vládním speciálu je limitován, a proto prosím o co nejrychlejší zaslání vyplněné přihlášky na adresu trushko@komora.cz.

Ze stejných důvodů budeme, v případě nedostatku míst, nuceni upřednostnit firmy, které mají v teritoriu konkrétní projekty a firmy výrobní.

V případě dotazů neváhejte a kontaktujte mne na známých telefonech i mailem, nebo moji zástupkyni Janu Kordačovou (kordacova@komora.cz, + 420 737 479 937).

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva