Komora pro hospodářské styky se SNS, s.o.k. zve na další akci komory v rámci doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, která se uskuteční 16. září od 10.30 hodin se v sále Morava pavilonu A3 na brněnském výstavišti.

Tradiční akce je připravena ve spolupráci s velvyslanectvím Běloruska v České republice a za podpory MPO ČR, PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, EGAP a.s. MAVEL a.s. a dalších partnerů naší komory.

V rámci konference se, se vedle velvyslance Běloruska v ČR V. Markoviče představí hosté z Minska, Gomelu a dalších regionů Běloruska se svými prezentacemi a informacemi.

Chybět nebudou vystoupení představitelů České exportní banky a pojišťovací společnosti EGAP s informacemi důležitými pro české exportéry.

O právním prostředí pro podnikání v Bělorusku budou informovat zástupci advokátní kanceláře PRK Partners s.r.o.

Na závěr konference připravili organizátoři časový prostor (při malém pohoštění) k B2B jednání s představiteli běloruských firem, kteří na konferenci přicestovali, nebo vystavují v rámci MSV.

V příloze naleznete všechny potřebné informace. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 9. 9. 2015.

Přílohy:
BD-Bělorusko2015-Program-k-31-08-2015.docx
BD-Bělorusko2015-Účastníci-z-Běloruska.doc
BD-Bělorusko2015-Přihláska.doc

Na setkání se těší

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva
Komory SNS

Tel.: +420 266 721 812, 814
Mobil: +420 732 227 882
E-mail: masopust@komora.cz

Na seminář Vás zvou i partneři Komory SNS:

Komerční banka a.s., ŠKODA JS a.s., Česká exportní banka a.s., EGAP a.s., ŠKODA AUTO a.s., ALTA a.s., GEFCO ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o., PRK Partner s.r.o. advokátní kancelář, MAVEL a.s.