Doprovodná akce mezinírodního strojírenského veletru v Brně - Business den Běloruska se bude konat dne 1.října 2014 od 10.30 hodin v pavilonu A3, sál Morava brněnského výstaviště.

Partneři, kteří přijali pozvání a vystoupí v průběhu konference jsou připraveni poskytnout zajímavé informace, spojené s rozvojem obchodní spolupráce mezi českými a běloruskými firmami, uvedl František Masopust, výkonný ředitel a člen představenstva KSNS.

Na účasti představitelů běloruských podnikatelských a ekonomických subjektů pracujeme ve spolu s Velvyslanectvím Běloruska v Praze a Běloruskou obchodně průmyslovou komorou, dodal Masopust.

Zájemci mají možnost vyplněnou přihlášku (v příloze) zaslat do 26. 9. 2014 na fax 266 721 813, nebo e-mail trushko@komora.cz.

Účast na akci je bezplatná

Přílohy:
MSVB_2014_BDB_program_CZ.doc