Přinášíme aktualizovaný program tradičního Business dne Ruské federace v rámci doprovodného programu 26. Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Business den Ruské federace se bude konat 30. 9. 2014 od 09.30 hodin v Rotundě brněnského výstavního areálu.

popisekSpoluorganizátory akce jsou Ministerstvo obchodu a průmyslu ČR, velvyslanectví RF v ČR, OZ RF v ČR, OPK RF a Svaz strojírenské technologie Setkání odborné veřejnosti podpořily Jihomoravský kraj a Veletrhy Brno, a. s.

Řada významných hostů, jejich přehled lze číst v aktualizovaném Programu, je připravena nabídnout informace, jež účastníky jistě zajímají.

Na akci vystoupí ruský velvyslanec v Česku Sergej Borisovič Kiselev, český velvyslanec v Rusku Vladimír Remek, šéf Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý či ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a další představitelé podnikatelských kruhů z ČR a RF.

V tématech zazní celní problematika, sankce, možnosti spolupráce pro podnikatele obou zemí, a to i z hlediska poptávky konkrétních ruských regionů.

Zájemci o účast, zejména členové Komory SNS, zašlou vyplněnou Přihlášku (v příloze) na adresu tauchmanova@komora.cz.

Přihlášku je i tentokrát dobré si vytisknout a vzít sebou, protože pro den 30. 9. plní současně funkci vstupenky do areálu brněnského výstaviště.

Více - viz Příloha - BusinessDenRF 2014.pdf....>>>