V návaznosti k nacházející cestě prezidenta republiky Miloše Zemana a s ní spojenou podnikatelskou misi do KAZACHSTÁNU připravují Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora SNS seminář, seminář, věnovaný česko-kazachstánské ekonomické spolupráci.

Vystoupí na něm, po dohodě s velvyslanectvím Kazachstánu v ČR, delegace představitelů speciální ekonomické zóny „SEZ - ASTANA – NOVÉ MĚSTO“, kteří přicestují do Prahy.

Seminář se koná 23.září 2014 od 10.00 hodin v prostorách hotelu Courtyard by Marriott, Lucemburská 46, Praha 3 (metro Flora).

Cílem semináře je poskytnout představitelům českých firem informace k možnostem a podmínkám spolupráce se speciální zónou. Současně s aktuálními informacemi vystoupí zástupci České exportní banky a pojišťovací společnosti EGAP, kteří pohovoří o produktech svých institucí na podporu českého exportu speciálně do Kazachstánu.

S ohledem na krátkost času a poměrně omezené jednací prostory Vás pořadatelé prosí o co nejrychlejší zaslání přihlášky v případě, že Vás akce zaujala.

Kontakty:
trushko@komora.cz