Od Obchodně průmyslové komory Běloruska jsme obdrželi informace o konání mezinárodní konference, věnované mimo jiné problematice zpracování ropy a plynu. Konference «РЫНОК НЕФТЕПРОДУКТОВ И ГАЗА РЕСПУБЛИКИ БЕЛАРУСЬ: ПРОИЗВОДСТВО, ТРЕЙДИНГ, РОЗНИЦА» se bude konat v Minsku ve dnech 11. a 12. září 2014.

Mezinárodní obchodní konference "Trh ropy a zemního plynu Bělorusko: výrobní, obchodní, distribuce" - je největší průmyslové fórum, jež analyzuje vyhlídky běloruského odvětví zpracování ropy a plynu, obchodování s ropnými produkty a zkapalněným zemním plynem, a také popisuje technické a marketingové inovace v oblasti vybavení čerpacích stanic a produktových nádrží.

Organizátoři konference - největší účastníci ropného průmyslu Běloruské republiky: "Belorusněfť" a ZAO "Běloruskaja něftjanaja kompanija" s podporou běloruských rafinerií (OAO "Mozirskij NPZ" a OAO "Naftan").

Témata diskuse:
- Stav a perspektivy modernizace zpracování ropy a zemního plynu;
- Trendy a vyhlídky vývozu ropných produktů a zemního plynu;
- Zvláštnosti evropských trhů;
- Rozvojové plány dodávek do Ruské federace;
- Doprava a logistika dodávek ropných produktů;
- Moderní technologie čerpacích stanic a pohonných hmot;
- Inovace v designu a podnikání při obsluze čerpacích stanic.

Místo: Běloruská republika, Minsk, sídlo "Belorusněfť" ul. Leščinského, 4a

Více informací a kontakty v Příloze - viz níže