Dovolujeme si Vám nabídnout možnost účasti na podnikatelské misi, kterou jsme připravili na 9. – 13. května 2014 do Běloruska (Minsku).

Kromě standardního podnikatelského programu bude tato cesta mít speciální doprovodný program - 12.a 13.5. se v Minsku koná zasedání Česko-běloruské smíšené komise (z české strany vedené náměstkem ministra průmyslu a obchodu Milanem Hovorkou.

Druhou specifikou, odrážející se na rozšířeném doprovodném programu je, že v Minsku se ve dnech 9. – 25. 5. 2014 koná 78. mistrovství světa v ledním hokeji.

Přikládáme předběžný program, jehož některé bodu se ještě budou upřesňovat. V příloze najdete přihlášku, firemní profil. V případě zájmu o účast v misi je třeba oba tyto materiály vyplnit a zaslat (lektronicky + originál poštou) na adresu trushko@komora.cz.

S ohledem na omezené možnosti – letenky, ubytování i vstupenky na zápasy – doporučuji zaslat přihlášku co nejdříve. Po dosažení limitů, které máme k dispozici, bude přijímání dalších přihlášek zastaveno!

Těšíme se na další společnou akci a přeji pohodové předjarní dny!

Ing. František Masopust
výkonný ředitel, člen představenstva