Na základě dohody o spolupráci mezi Kirovogradskou TPP a Komorou SNS
postupujeme iformace k rozvoji obchodních a hospodářských vztahů subjektů v České republice a na Ukrajině.

Vedení Kirovogradské TPP prošlo v lednu 2013 personální obměnou, do čela komory byla zvolena Irina Anatolijevna Sajenko.

Součástí návrhu spolupráce s Komorou SNS v roce 2014 je přehled komerčních nabídek od regionálních firem a soupis ekonomických charakteristik z Kirovogradské oblasti, jež přikládáme v příloze.

Vedení Kirovogradské regionální hospodářské komory je připraveno k posouzení českých nabídek ke spolupráci s ukrajinskými podniky.

Budou zveřejněny na aktualizovaných stránkách Kirovogradské TPP www.chamber.kr.ua.

Představitelé ukrajinské regionální komory zvou české firmy k návštěvě města Kirovograd v rámci případné podnikatelské mise kdykoli v průběhu roku 2014 a vyjadřují přesvědčení, že by taková akce posloužila rozvoji obchodních aktivit mezi podnikateli zúčastněných stran.

Více v přílohách:

Kirovograd_Region_RU.doc