Jistě jste již zaregistrovali informaci o přípravě návštěvy prezidenta Uzbekistánu, jež se uskuteční v polovině měsíce února (prosím nezaměnit s návštěvou prezidenta Arménie, která bude 31.1.2014).

V rámci této přípravy přijíždí postupně do Prahy přípravné uzbecké delegace. Jednou z nich je skupina vedená panem A. Kamalovem, I. nám. Ministra vnějších ekonomických vztahů, investic a obchodu Republiky Uzbekistán. Členy této delegace jsou představitelé významných uzbeckých podniků a asociací.

Obracíme se na vás s nabídkou využít tuto výjímečnou situaci k tomu, abyste společně posoudili možnosti, které uzbečtí partneři našim firmám přijeli nabídnout.

Dvoustranná jednání českých firem s uzbeckými partnery připravujeme na 28. 1. 2014 od 10.00 hodin v prostorách Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Politických vězňů 20, Praha 1.

Pokud Vás některá z přiložených informací zaujala, zašlete přihlášku na akci prosím OBRATEM na adresu Gazukina@komora.cz nebo trushko@komora.cz.

Přílohy:

uzbekistan-praha2014-pozvanka-28.1.doc