Formou inzerce se ve dvoujazyčném (RU, EN) katalogu českého průmyslu, který realizoval Český olympijský výbor při garancích Svazu průmyslu ČR a Komory pro hospodářské vztahy se zeměmi SNS, se formou inzerce prezentovalo přes 100 českých firem.

katalog-firem-soci2014.pdf ...>>>

Další prezentace českého průmyslu jsou v prostorách Českého domu v Soči v hotelu Oasis v Adleru, kde má MPO ČR pronajatu plochu o rozloze 350 m².

Na dvou plochách jsou prezentovány české výrobky a průmysl a tzv. business zóna je k dispozici českým podnikatelům pro objednané scházky a jednání se svými obchodními partnery.

V rámci projektu „Česká stopa 2014“ je v Praze na Letné vytvořen Olympijský park Soči – Praha – Letná 2014.

„Meeting point MPO“ - je místo tamtéž vytvořené pro setkávání firem, podnikatelů a vybraných oborových asociací k jednání mezi sebou nebo ve spolupráci se Zastupitelským úřadem Ruské federace v ČR.

„Meeting point MPO“ budou také průběžně navštěvovat současní a minulí úspěšní čeští reprezentanti.